Hakkımızda

Elitfeminen.com kullanıcılarına faydalı, doyurucu ve güvenilir bilgi sunmak amacı ile başlatılmıştır.

Paylaşımlarımız kadınların ihtiyaçlarına ve meraklarına yoğunlaşmış olsa da, bilgi birikimimiz ölçüsünde katma değer yaratabileceğimizi düşündüğümüz diğer birçok konuya da sık sık eğiliyor olacağız.

“Anne”, “Sağlık”, “Güzellik”, “Yaşam” ve “İlişkiler” alanlarında olmak üzere şu an için aynı adı taşıyan beş farklı kategori altında paylaşımlar yapıyoruz.

Elitfeminen.com çalışanları olarak orta ve uzun vadede bir elitfeminen.com ailesi yaratmak istiyoruz. İnterneti olan herkesin bir tıkla katılabileceği, sürekli genişleyen ve bireylerinin olumlu duygularla aynı platformda buluştuğu güzel bir aile. Bunun yolu sizlere hak ettiğiniz hizmetleri sunabilmekten geçiyor, farkındayız. Samimi hiçbir emeğin boşa gitmeyeceğinden ve meyve vereceğinden de eminiz.

Sizler için içerik hazırlarken Elitfeminen.com adresinin kısa değil, uzun vadeli itibarını göz önünde bulunduruyoruz. En sevdiğimiz yakınlarımızla paylaşabilecek kadar güvenmediğimiz veya değerli bulmadığımız hiçbir paylaşımı elitfeminen.com sitesine yüklemiyoruz. Online ortamlardaki bilgilerin büyük kitleler karşısında sorumluluk getirdiğinin bilincindeyiz. Ayrıca özenimiz ve emeğimiz ile internet alanındaki güvenilir bilgi eksikliğini de bir nebze olsun azaltmak istiyoruz.

Sizler de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz büyük memnuniyet duyarız. Çalışanlarımızın ve zamanımızın imkan verdiği ölçüde ailemizin her bir ferdine ayrı ayrı değer veriyor olacağız.

Görüş, öneri, yorum, değerlendirme veya eleştirileriniz için “Bize Ulaşın” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.